O nas

Władze spółki

Robert Kordoński (Prezes Zarządu)
wieloletni praktyk z zakresu budownictwa (technik budownictwa), specjalista prawa budowlanego (absolwent wydziału prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu), doświadczony zarządca nieruchomości (licencja nr 12256), manager z wieloletnim stażem w sprawowaniu funkcji członka zarządu i dyrektora generalnego w spółkach prawa handlowego (absolwent podyplomowych studiów dla kadry zarządzającej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie).
Rafał Olszowy (Członek Zarządu)
z wykształcenia ekonomista (specjalizacja handel zagraniczny), współpracujący w międzynarodowych koncernach z kontrahentami z terenu całej Europy, doświadczony manager z kilkunastoletnim stażem w szeroko pojętej branży budowlanej (głównie inwestycje, klienci korporacyjni oraz administracja budowlana).

Wybraliśmy dla Państwa doświadczoną kadrę inżynierską. W skład naszego zespołu wchodzą inżynierowie z wieloletnim stażem, popartym dogłębną wiedzą, posiadający uprawnienia budowlane do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Są profesjonalistami w wymaganych przez prawo (w zakresie przeglądów technicznych) specjalnościach:

  • Konstrukcyjno budowlanej
  • Architektonicznej
  • Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych wentylacyjnych i gazowych
  • Instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Wśród nas są także osoby posiadające kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji oraz sieci energetycznych i gazowych. Jedynie takie osoby z mocy prawa mogą przeprowadzać kontrolę stanu technicznego instalacji elektrycznych, piorunochronnych, gazowych i urządzeń chłodniczych. W szczególnych, niezmiernie skomplikowanych przeglądach w skład naszych zespołów kontrolnych wchodzą rzeczoznawcy budowlani.

Jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa również w tak nowej dziedzinie, jak świadectwa charakterystyki energetycznej. Nasi specjaliści posiadają wymagane kwalifikacje w tym zakresie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.